Doğu Avrupa'nın En Büyük

Dijital Pazarlama Konferansı

21-22 EKİM

Radisson Blu Hotel, Şişli

MÜTHİŞ BİR TECRÜBE!

Uluslararası SEO Deneyimi

Benzersiz konuşmacılar ve network fırsatları ile dolu 2 günlük bu deneyimi kaçırmayın!

Benzersiz Konuşmacılar

Dünyaca ünlü markalarla çalışmış lider
danışmanlar, bilgi ve deneyimlerini
konferansımızda paylaşıyor.

Network Fırsatları

Digitalzone dördüncü yılında, Avrupa'nın seçkin firmalarında çalışan
dijital pazarlama profesyonellerini de katılımcılar olarak ağırlıyor.

İkinci Gün Oturumları

Sizler için özel olarak üstünde çalıştığımız SEO Lounge oturumları dahilinde,
daha pratik ve aksiyon odaklı oturumlara dahil olma fırsatınız bulunuyor.

Daha önce MozCon, SearchLove ya da BrightonSEO gibi, dünya devleri tarafından
organize edilen etkinliklere katıldınız mı?

Uluslararası SEO etkinliği deneyimi yaşamak için yurtdışına gitmenize gerek yok. Dünyaca ünlü konferanslarda konuşmuş, endüstri liderleriyle her sene Digitalzone'da buluşuyoruz. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek etkinliğimizde, prestijli sponsorlarımızın desteğiyle, 10'un üzerinde yabancı konuşmacıyı ve 700'den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanını Radisson Blu Hotel Şişli'de 2 gün boyunca bir araya getiriyoruz.

ALANLARININ EN İYİLERİ!

Konuşmacılar

Size en iyi Digitalzone deneyimini yaşatabilmek için konuşmacı seçimine devam ediyoruz.

Rand Fishkin

MOZ

DAHA FAZLA BİLGİ

Wil Reynolds

SEER Interactive

DAHA FAZLA BİLGİ

Gary Illyes

Google

DAHA FAZLA BİLGİ

Yiğit Konur

Zeo

DAHA FAZLA BİLGİ

Cosmin Negrescu

SEOmonitor

DAHA FAZLA BİLGİ

Judith Lewis

Huffington Post

DAHA FAZLA BİLGİ

Tom Anthony

Distilled

DAHA FAZLA BİLGİ

Andre Alpar

Performics

DAHA FAZLA BİLGİ

Alexandra Tachalova

DigitalOlympus.net

DAHA FAZLA BİLGİ

Mehmet Aktuğ

Zeo

DAHA FAZLA BİLGİ

Okan Kortan

Hepsiburada.com

DAHA FAZLA BİLGİ

Uğur Eskici

n11.com

DAHA FAZLA BİLGİ

Serbay Arda Ayzit

SEM

DAHA FAZLA BİLGİ

İlyas Teker

Uluslararası SEO Danışmanı

DAHA FAZLA BİLGİ

Madalina Carla Mihai

SEOmonitor

DAHA FAZLA BİLGİ

KAÇIRILMAYACAK PROGRAM!

Etkinlik Programı

09:30 - 10:00

Açılış Konuşması

Yiğit Konur, SEOZEO

10:00 - 10:45

Anahtar Kelime & Pazar Araştırmasında Yalnızca Uzmanların Bildiği Teknikler

Judith Lewis, Huffington Post

10:45 - 11:30

Dijital Pazarlama Yatırımlarınızı Dashboard'lar Aracılığıyla Kolayca Ölçümleme Yolları

Yiğit Konur, SEOZEO

11.45 - 12:30

2016 Yılında Pazarlama Uzmanları Google'a Nasıl Uyum Sağlamalı?

Rand Fishkin, MOZ

12:30 - 13:15

Müşterinize, Yöneticinize ve Google'a Hitap Eden Bir SEO Altyapısı Oluşturmak

Wil Reynolds, SEER Interactive

14:00 - 14:45

Googler'ın Gözünden: Makine Öğrenme ve Google Arama'nın Geleceği

Gary Illyes, Google

14:45 - 15:30

Google'ın Yeni Sıralama Faktörlerini Anlamak & Doğru Optimizasyonu Kurgulamak

Brian Dean, Backlinko

15:45 - 16:30

Anahtar Kelimelerden Konu Başlıklarına Semantik Bir Yapı Oluşturmak

Cosmin Negrescu, SEO Monitor

16:30 - 17:15

Distilled'daki A/B Testlerinden Neler Öğrendik & Neleri İyileştirmeliyiz

Tom Anthony, Distilled

21 Ekim programında simultane çeviri olacaktır.

HİKAYEMİZ

Deneyime Gözatın

Daha önce Digitalzone'a (eski adıyla SEOzone'a) katıldınız mı?
Nasıl bir deneyimin sizi beklediğini merak ediyorsanız geçmiş yılın tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
Alternatif olarak, sizin için özel hazırladığımız geçtiğimiz yıldan kesitlerle Digitalzone deneyimini yaşayabilirsiniz.

ZONE DENEYİMİNİ YAŞAYIN

DAHA ÖNCEKİ OTURUMLAR

Marcus Tober

Searchmetrics

Katılımcı Röportajı

Behlül Göktepe

Marcus Tandler

Onpage.org

Katılımcı Röportajı

Mark Thomas

Anum Hussain

Hubspot

Katılımcı Röportajı

Cosmin Negrescu

Hannah Smith

Distilled

Katılımcı Röportajı

Şahin Seçil

Mark Thomas

Deepcrawl

Katılımcı Röportajı

Arda Mendeş

Cosmin Negrescu

SEOmonitor

DIGITALZONE

Sponsorlar

Avrupa'nın en büyük dijital pazarlama etkinliklerinden birine katılarak görünür olmak istiyorsanız sponsorluk kitimize göz atın.

ELMAS SPONSORLAR

ULUSLARARASI SPONSORLAR

ALTIN SPONSORLAR

GÜMÜŞ SPONSORLAR

ULAŞIM SPONSORLARI

BASIN SPONSORLARI

MEDYA SPONSORU

ÖDEME SİSTEMLERİ SPONSORU

DESTEKLEYENLER

Önceki Yıllarda Kimler Katıldı?

KONFERANS HAKKINDA SIKÇA SORULANLAR!

Cevabını Öğrenmek İsteyebileceğiniz 10 Soru

Bir dijital pazarlama konferansına ilk kez mi katılacaksanız? Eğer Digitalzone (eski adıyla SEOzone) ismini ilk kez duyduysanız öğrenmek isteyebileceğiniz tüm soruların yanıtlarını, siz sormadan sizinle paylaşmak istedik.

Varsa farklı sorularınız için bizle sağ altta yer alan iletişim platformumuzdan ulaşabilirsiniz.

Digitalzone, dijital pazarlama danışmanlığı şirketi olan SEOzeo tarafından düzenleniyor. İlk olarak 2013 yılında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 200 kişinin katılımıyla, SEOzone adı altında düzenlendi. Hemen ardından 2014 yılında da SEOzone ismiyle devam eden konferans, Radisson Blu'da 400 kişilik bir katılımla kitlesini genişletti.

Geçtiğimiz yıl ise SEOzone ve Contentzone konferanslarıyla, 3 güne çıkarak yirminin üzerinde yabancı konuşmacıyı ve 600'ün üzerinde katılımcıyı ağırladı. Bu sene, Avrupa'nın farklı ülkelerinden gelen dijital pazarlama danışmanlarının da katılımıyla 700'e yakın bir katılım bekliyoruz.
Digitalzone olarak, konferans gününde her şeyin kusursuz ilerlemesi ve ağırladığımız misafirlerimizin eşsiz bir deneyim yaşaması en büyük önceliğimiz. Bu sebeple sadece Türkiye'nin en seçkin otelleri ve kongre merkezleriyle çalışıyoruz. Ağırlıkla yabancı misafirleri ağırlayan bu konferans otelleri, turizm sektöründeki tüm şirketler gibi fiyatlandırmalarını Euro üzerinden yapıyorlar. Diğer maliyet kalemlerimiz olan teknik ekipman ve konuşmacı ücretleri gibi tüm detaylar da döviz üzerinden ücretlendirildiği için bu durum bilet fiyatlarına da yansıyor.
Her biri harika konuşmacılara ve etkileyici atmosfere sahip olan bu konferansların tamamı, çeşitli Avrupa ülkelerinde ve ABD'de düzenleniyor. Her ne kadar Türkiye'de de tüm maliyetlendirmeler Euro üzerinden götürülüyor olsa da, İstanbul'un çok daha ekonomik bir şehir olması maliyetlerimize de bir avantaj olarak yansıyor.

Mozcon'un 1499$, SMX Munich'in 900€'dan fazla ücretlerle fiyatlandırılmasının temel sebeplerinden biri de Seattle ve Münih gibi merkezi alanlarda düzenleniyor olmaları. Bununla beraber İstanbul'un konum olarak bir çok ülkeye direkt uçuşlara sahip olması, diğer konferanslara kıyasla daha uygun maliyetlerle konuşmacılarımızı ağırlamamıza müsaade ediyor.
Yıllardır SEOzone adıyla düzenlenen ve bu sene ismi Digitalzone olarak değişen konferansımız, başlangıcından bu yana en prestijli konuşmacı kadrosuna bu sene ulaştı. Başta tüm dijital pazarlama dünyasının yakınen takip ettiği Moz'un kurucus Rand Fishkin ve ABD pazarında çokça tanınan isimlerden SEER Interactive'in kurucusu Wil Reynolds olmak üzere bir çok değerli isim etkinliğin konuşmacıları arasında olacak.

Yine Matt Cutts'ın Google'dan ayrılışı sonrasında, John Mueller ile beraber web yöneticileri komünitesi iletişimini en etkin biçimde götüren isimlerden biri olan Gary Illyes'ın da katılacağı konferansta, yıllardır yazdığı yazılarla herkese ilham veren Backlinko'dan Brian Dean ve yine pek çok konferanstan tanıdığımız Aleyda Solis etkinliğin konuşmacıları arasında olacak.

Dijital pazarlama konusundaki vizyonlarıyla, dünyaya yön veren bu isimlerin yapacağı konuşmalar ve edineceğiniz ilhamlarla siz de kendi dijital pazarlama stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Alanında dünyaca tanınan isimlerden oluşan konuşmacı kadromuza, kendi projelerinizde yaşadığınız vakalar üzerinden örnekler vererek sorular sorabilir ve birebir destek alabilirsiniz.
Eş zamanlı oturumlar ile devam edecek etkinliğimizin tüm oturumlarını yakalamak için en az 2 kişilik bir ekiple katılmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak geride bıraktığımız 4 yıl boyunca, tüm pazarlama ekipleriyle birlikte etkinliğe katılan şirketlerden çok olumlu geri bildirimler aldık. Özellikle tüm oturumların özümsenmesi ve edinilen bilginin tüm şirket içerisindeki stratejiye aktarılabilmesi için kalabalık katılımları teşvik ve tavsiye ediyoruz. Eğer şirket olarak 5 ve üzeri bir katılım planlıyorsanız, bizimle iletişime geçerek özel indirim imkanları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Digitalzone Meetup'lar (eski adıyla SEOzone Meetup'lar) her ay Zeo tarafından KWORKS Girişimcilik Merkezi'nde düzenleniyor. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı tamamen ücretsiz olan bu etkinliklerde, Zeo'nun danışmanları ve sektörün liderleri aynı sahneyi paylaşarak dijital pazarlamaya dair tecrübelerini paylaşıyorlar. Ancak çoğunlukla yerli konuşmacılarla oluşturduğumuz bu etkinlik, her sene bir kez düzenlediğimiz Digitalzone'dan oldukça farklı bir konsepte ve değere sahip.

Avrupa'daki konferansların bir çoğundan daha rekabetçi bir konuşmacı kadrosu hazırladığımız Digitalzone'16 boyunca edineceğiniz bilgiler doğrudan yurtdışındaki know-how'ı Türkiye'ye getiren sektör liderleri tarafından verileceği için şirketinizin dijital pazarlama vizyonuna daha geniş bir katkı sağlayabilir. Farklı background'lardan gelen onlarca farklı konuşmacıyla tanışarak onların deneyimlerini bizzat dinlemek fırsatı için Digitalzone'a katılmanızı tavsiye ediyoruz.
Elbette! Etkinliğin ilk günü, konferans alanında sürekli olarak simültane çeviri desteği sağlayan bir çevirmen ekip gün boyunca konferansı sizin için çevirecek. Konferans girişinde kimliğinizi bırakarak edineceğiniz kulaklıklarla, etkinliği gün boyunca takip edebilir. Hatta yine etkinlik ekibi ve çevirmenlerimizin desteğiyle konuşmacılarımıza sorularınızı iletebilirsiinz.
Doğu Avrupa'nın en büyük dijital pazarlama konferansı olarak, pazarlama teknolojisi sağlayıcıları ya da bu kitleyi hedefleyen her türlü ürün grubu için eşsiz bir kitleyi bir araya getirdiğimizi düşünüyoruz. Bir çoğu şirketleri için karar verici konumlarında çalışan 700 kişilik bir kitleye karşı ürünlerinizi tanıtmak isterseniz, sponsorluk kitimize göz atabilirsiniz. Ayrıca bize her zaman digitalzone@zeo.org adresinden ulaşabilirsiniz.
Etkinliğimizin yapılacağı Radisson Blu Hotel Şişli, Şişli Camii’nin karşısında yer almaktadır. Radisson Blu Hotel Şişli’de veya bu iki lokasyonu merkez aldığınızda civarlarda kalan tüm otellerde konaklayabilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için sizin için hazırladığımız Booking.com'un ilişkili günlerdeki Şişli Otelleri arama sayfasını incelemenizi tavsiye ederiz.
Metrobüsten Mecidiyeköy durağında inip Şişli yönüne doğru yürüyerek Radisson Blu'ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Metro ile gelindiğinde ise etkinlik yerimiz Şişli ve Osmanbey Metro duraklarının arasında yer almaktadır.

zeoagency