Keyword Filter

Anahtar kelime dosyanızı yükleyin, eleme ve filtreleme işlemlerini tamamlayarak final dosyayı kolayca bilgisayarınıza kaydedin.

Anahtar kelime listesi

Dosyanın doğru anlamlandırılması adına lütfen CSV ya da TSV olarak ekleyiniz.

CSV

01. ADIM

Eleme

01
02
03

Lütfen listeden kaldırmak istediğiniz kelimeleri giriniz. Araç birebir eşleşen kelimeleri kaldırmaktadır.

Listede sadece bu kelimeleri içeren sonuçlar varsa belirtiniz:

Keyword Filter Aracını Keşfedin

  • Dosyanızı yükleyin
  • Dosyadan silmek istediğiniz ya da sadece belli kelimeleri içermesini istediğiniz kelimeleri "Eleme" kısmında belirtin.
  • Ardından "Filtreleme" kısmında uygulanacak filtre türünü, kelimeyi ve aksiyonu belirleyin. Daha fazla filtre eklemek için "ve" seçeneğini tıklayın. "-" tuşu filtreyi silmenizi sağlar.
  • Belirttiğiniz seçimlere göre liste istediğiniz şekilde şekillendirilmiş olarak karşınıza gelecektir.
  • Son olarak "Gruplandırma" kısmında grup isminizi ve bu gruplarda uygulamak istediğiniz filtreleri seçin. Burada kelimenin başına "+" ekleyerek listede yer almasını ya da kelimenin başına "-" ekleyerek çıkartılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Son olarak gruplandırılmış listeyi araç size sunacaktır.

Keyword Filter aracı ile yüzlerce kelimeyi dakikalar içerisinde eleyin, filtreleyin ve gruplandırın! Araçla alakalı her türlü sorun ve önerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşmayı ve arkadaşlarınıza önermeyi unutmayın!

YENİDEN ÇALIŞTIR HATA BİLDİR

SERP Preview Tool

Değerini hiç kaybetmeyen sayılı SEO metriklerden olan meta etiket optimizasyonunu en ideal şekilde yapabilmeniz adına hazırladığımız Serp Preview aracı ile sayfanızın title, meta description etiketlerinin arama sonuçlarında masaüstü ve mobilde nasıl göründüğünü inceleyebilirsiniz..

Keyword Filter

SEO çalışmasının temelini oluşturan anahtar kelime analizinde binlerce kelimeyi istediğiniz şekilde elemek, filtrelemek ve gruplandırmak için ürettiğimiz Keyword Filter aracıyla manuel olarak saatlerinizi alacak çalışmayı dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz..

Sitewide Extractor

Sitenizde bulunan sayfalara ait durum kodlarını, yönlendirme bulunan sayfaları, meta description bilgilerine hızlıca aracımızla ulaşın! Aracın sunduğu verileri csv ya da xls formatında indirebilirsiniz..